Meet The Culture: Brabiček

Z fotbalového hřiště přes YouTube až na přehlídková mola.

Brabiček je jedním z členů Text To The Culture – kreativního kolektivu mladých artists. Možná jste už jeho jméno slyšeli a možná ještě ne. I když to přes svoji skromnost úplně nevnímá, bezpochyby patří mezi mladou generaci artists, která nedávno začala oživovat současnou hudební scénu v Brně.

Jeho rap by se dal přirovnat k tvorbě Lil Yachtyho nebo Yung Hurna. Sám se ale nebojí přiznat, že kromě základů hraní na kytaru nemá žádný hudební background a prý mu chybí i hudební sluch. O to větší výzvu v tom vidí. Dělá hudbu, protože ho to baví, a to je klíč k jeho úspěchu. Oblečení si vybírá podle toho, co se mu líbí. Nekopíruje trendy a proto je on i jeho tvorba originální.

Svojí osobitou image stihl během street castingu oslovit i Jana Černého. Vzešel z toho Brabiho první feature na přehlídkovém mole a pokračovalo to nedávným Prague Fashion Week SS19, na kterém byl tváří celé Janovy kolekce.

Na říjen chystá singl s názvem Frajer. ,,Bude to i s překvapením. Do konce roku plánuju vydat 3 tracky s různýma artists, takže konec roku bude pro Brabička silnej,¨ dodává.

S Brabičkem jsme navštívili fotbalové hřiště, na kterém vyrůstal. Podařilo se nám s ním vytvořit téměř nostalgický editoriál, připomínající jeho kořeny.

Text, Fotografie – Dj De
Instagram / Facebook / Mixcloud

Model – Brabiček
Instagram

Více na TTTC
Instagram
YouTube