💣Explicit 💣 nálož trap rapu znovu na Flédě

Je pozdě večer, před Flédou postává kouřící dav, někteří ještě narychlo dopíjej nákup z nonstopu a zevnitř se ozývá techno. Djs De a Vinfield namíchali na pátek svěží mix trap rapu, kterej je v Brně známej pod názvem Explicit. Tohle nejsou jen obyčejný parties, kde budete pár hodin postávat před stage, vypijete několik piv a pak půjdete znuděně domů. Kolem těchto večírků se pohybuje živá komunita a každá další akce je svým způsobem unikátní. V minulosti jste tak mohli zažít Explicit třeba na vile s bazénem na přehradě, jako klasickou klubovku, ale taky jako afterparty ve stylu boiler room k eventu Malá noc módy. Další avantgardní party pro nás nachystali už na tenhle pátek a je důvod být excited!

S Explicitem se konečně začala v Brně pořádně rozbíhat trapová scéna, která v jiných městech už nějakou dobu frčí. To ale organizátorům nestačilo – kromě djs na stage pravidelně uvidíte i živý vystoupení od rapperů.

MAIN STAGE

Highlightem téhle edice Explicitu je bezesporu Hugo Toxxx, kterej ale mic tentokrát vymění za pult a zahraje vlastní dj set. Samozřejmě nesmí chybět dvorní djs celý akce – Dj De, Vinfield a po krátký pauze taky Krabs, který zrovna vydal nový hudební opus Sprincomming.  

TECHNO STAGE

Večírku ale nebude udávat tempo jenom trap, ale i techno a rave. Djku KTVA můžete znát prakticky z každé druhé módní akce a tradičně přinese svěží mix složený z fresh sounds, ale i klasických tracků. Techno navíc bude mít vlastní stage a vedle KTVA vystoupí i dj GlitchGoose. Naproti tomu Hare přijede do Brna s náloží ruskýho rave, který by si naživo měl alespoň jednou zažít každej.

Příští Explicit proběhne už 5. května na Flédě, lístky v předprodeji: smsticket.cz

 

photo credits:

boisbb

 

.

share post to: